Harita

 Petrozavodsk Havaalanı

Petrozavodsk Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Petrozavodsk Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Petrozavodsk Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Petrozavodsk Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Petrozavodsk Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Petrozavodsk havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Petrozavodsk havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Petrozavodsk Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Petrozavodsk Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Petrozavodsk Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Petrozavodsk uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Petrozavodsk Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Petrozavodsk şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Petrozavodsk şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Petrozavodsk yakınındaki havaalanları

 Petrozavodsk şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Petrozavodsk Havaalanı

Adres:
Airport Besovets,
Shuya,
Prionezhsky distr. Republic of Karelia,
186004 RUSSIA

Telefon:+7 (0)814 2786481, 2786476

Sahibi:
JSC Airport Petrozavodsk

 Konum Bilgileri

Boylam:34° 9' 17'' E
Enlem:61° 53' 6'' N
IATA kodu:PES
ICAO kodu:ULPB

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.