Harita

 Penang Havaalanı

Penang Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Penang Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Penang Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Penang Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Penang Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Penang havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Penang havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Penang Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Penang Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Penang Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Penang uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Penang Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Penang şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Penang şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Penang yakınındaki havaalanları

 Penang şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Penang Havaalanı

Adres:
Malaysia Airport Sdn Bhd,
11900 Bayan Lepas,
MALAYSIA

Telefon:+60 (0)4 6434411

 Konum Bilgileri

Boylam:100° 16' 21'' E
Enlem:5° 17' 22'' N
IATA kodu:PEN
ICAO kodu:WMKP

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.