Harita

 Pekin Capital Havaalanı

Pekin Capital Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Pekin Capital Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Pekin Capital Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Pekin Capital Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Pekin Capital Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Pekin Capital havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Pekin Capital havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Pekin Capital Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Pekin Capital Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Pekin Capital Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Pekin Capital uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Pekin Capital Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Pekin şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Pekin şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Pekin Capital yakınındaki havaalanları

 Pekin Capital şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Pekin Capital Havaalanı

Adres:
155 Dongsi Xi Dajie,
Beijing 100621,
PEOPLE´S REPUBLIC OF CHINA

Telefon:+86 (0)10 64563220

Web Sitesi:

 Konum Bilgileri

Boylam:116° 36' 0'' E
Enlem:40° 4' 0'' N
IATA kodu:PEK
ICAO kodu:ZBAA

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.