Harita

 Perm Havaalanı

Perm Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Perm Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Perm Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Perm Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Perm Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Perm havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Perm havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Perm Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Perm Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Perm Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Perm uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Perm Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Perm şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Perm şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Perm yakınındaki havaalanları

 Perm şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Perm Havaalanı

Adres:
Bolshoye Savino Airport,
Bld 2 Sokol,
Perm Minicipal District,
614515 Perm,
RUSSIA

Telefon:(342) 294-9771

Web Sitesi:

Sahibi:
ФГУП "Пермские авиалинии"

 Konum Bilgileri

Boylam:56° 1' 16'' E
Enlem:57° 54' 52'' N
IATA kodu:PEE
ICAO kodu:

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.