Harita

 Pardubice Havaalanı

Pardubice Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Pardubice Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Pardubice Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Pardubice Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Pardubice Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Pardubice havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Pardubice havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Pardubice Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Pardubice Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Pardubice Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Pardubice uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Pardubice Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Pardubice şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Pardubice şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Pardubice yakınındaki havaalanları

 Pardubice şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Pardubice Havaalanı

Adres:
Letiste Pardubice,
CZ-530 06 Pardubice 6,
CZECH REPUBLIC

Telefon:+420 (0)46 6310155
Faks:+420 (0)46 6310166

Web Sitesi:

Sahibi:
East Bohemian Airport a.s.

 Konum Bilgileri

Boylam:15° 44' 18'' E
Enlem:50° 0' 47'' N
IATA kodu:PED
ICAO kodu:LKPD

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.