Harita

 Padang Havaalanı

Padang Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Padang Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Padang Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Padang Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Padang Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Padang havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Padang havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Padang Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Padang Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Padang Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Padang uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Padang Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Padang şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Padang şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Padang yakınındaki havaalanları

 Padang şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Padang Havaalanı

Adres:
Ketaping,
Padang,
Pariaman,
INDONESIA

Telefon:+62 (751) 819123
Faks:+62 (751) 819040

Web Sitesi:

Sahibi:
Angkasa Pura II

 Konum Bilgileri

Boylam:100° 21' 0'' E
Enlem:0° 52' 32'' S
IATA kodu:PDG
ICAO kodu:WIPT

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.