Harita

 Paro Havaalanı

Paro Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Paro Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Paro Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Paro Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Paro Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Paro havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Paro havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Paro Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Paro Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Paro Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Paro uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Paro Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Paro şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Paro şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Paro yakınındaki havaalanları

 Paro şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Paro Havaalanı

Adres:
Druk Air Corporation,
Paro,
BHUTAN

Telefon:+975 (0)2 29122

 Konum Bilgileri

Boylam:89° 25' 0'' E
Enlem:27° 25' 59'' N
IATA kodu:PBH
ICAO kodu:VQPR

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.