Harita

 Plattsburgh AFB Havaalanı

Plattsburgh AFB Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Plattsburgh AFB Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Plattsburgh AFB Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Plattsburgh AFB Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Plattsburgh AFB Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Plattsburgh AFB havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Plattsburgh AFB havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Plattsburgh AFB Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Plattsburgh AFB Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Plattsburgh AFB Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Plattsburgh AFB uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Plattsburgh AFB Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Plattsburgh şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Plattsburgh şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Plattsburgh AFB yakınındaki havaalanları

 Plattsburgh AFB şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Plattsburgh AFB Havaalanı

Adres:
PO Box 310,
Plattsburgh,
New York,
NY 12901,
UNITED STATES OF AMERICA

Telefon:+1 (1)518 5631000
Faks:+1 (1)518 5631028

Web Sitesi:

Sahibi:
Plattsburgh Airbase Development Corporation

 Konum Bilgileri

Boylam:73° 28' 5'' W
Enlem:44° 39' 2'' N
IATA kodu:PBG
ICAO kodu:KPBG

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.