Harita

 Porbandar Havaalanı

Porbandar Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Porbandar Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Porbandar Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Porbandar Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Porbandar Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Porbandar havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Porbandar havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Porbandar Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Porbandar Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Porbandar Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Porbandar uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Porbandar Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Porbandar şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Porbandar şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Porbandar yakınındaki havaalanları

 Porbandar şehrine uçan havayolları

 Konum Bilgileri

Boylam:69° 39' 24'' E
Enlem:21° 38' 49'' N
IATA kodu:PBD
ICAO kodu:VAPR

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.