Harita

 Poza Rica Havaalanı

Poza Rica Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Poza Rica Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Poza Rica Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Poza Rica Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Poza Rica Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Poza Rica havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Poza Rica havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Poza Rica Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Poza Rica Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Poza Rica Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Poza Rica uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Poza Rica Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Poza Rica şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Poza Rica şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Poza Rica yakınındaki havaalanları

 Poza Rica şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Poza Rica Havaalanı

Adres:
Km 8 Carr Mexico/Tuxpan Municipio de,
Tihuatlán,
CP 92900 Poza Rica,
Veracruz,
MEXICO

Telefon:+52 (01)782 20157
Faks:+52 (01)782 22119

 Konum Bilgileri

Boylam:97° 27' 38'' W
Enlem:20° 36' 10'' N
IATA kodu:PAZ
ICAO kodu:MMPA

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.