Harita

 Paros Havaalanı

Paros Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Paros Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Paros Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Paros Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Paros Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Paros havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Paros havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Paros Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Paros Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Paros Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Paros uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Paros Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Paros şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Paros şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Paros yakınındaki havaalanları

 Paros şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Paros Havaalanı

Adres:
844 00 Αliki,
Paros,
GREECE

Telefon:+30 (0)22840 92030
Faks:+30 (0)22840 91077

Web Sitesi:

Sahibi:
H.C.A.A. (Hellenic Civil Aviation Authority)

 Konum Bilgileri

Boylam:25° 7' 41'' E
Enlem:37° 0' 36'' N
IATA kodu:PAS
ICAO kodu:LGPA

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.