Harita

 Ozamis City Havaalanı

Ozamis City Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Ozamis City Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Ozamis City Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Ozamis City Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Ozamis City Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Ozamis City havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Ozamis City havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Ozamis City Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Ozamis City Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Ozamis City Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Ozamis City uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Ozamis City Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Ozamis City şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Ozamis City şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Ozamis City yakınındaki havaalanları

 Ozamis City şehrine uçan havayolları

 Konum Bilgileri

Boylam:123° 50' 29'' E
Enlem:8° 10' 50'' N
IATA kodu:OZC
ICAO kodu:RPMO

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.