Harita

 Sovetsky Havaalanı

Sovetsky Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Sovetsky Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Sovetsky Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Sovetsky Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Sovetsky Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Sovetsky havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Sovetsky havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Sovetsky Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Sovetsky Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Sovetsky Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Sovetsky uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Sovetsky Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Sovetsky şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Sovetsky şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Sovetsky yakınındaki havaalanları

 Sovetsky şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Sovetsky Havaalanı

Adres:
Sovetsky,
Khanty-Mansiyskiy a.o.,
Tyumen region,
628240 RUSSIA

Telefon:+7 (0)346 7529205, +7 (0)346 7529295,
Faks:+7 (0)346 7531130

Sahibi:
Airport Sovetsky Ltd.

 Konum Bilgileri

Boylam:63° 36' 2'' E
Enlem:61° 19' 1'' N
IATA kodu:OVS
ICAO kodu:KOVS

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.