Harita

 Novosibirsk Havaalanı

Novosibirsk Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Novosibirsk Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Novosibirsk Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Novosibirsk Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Novosibirsk Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Novosibirsk havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Novosibirsk havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Novosibirsk Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Novosibirsk Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Novosibirsk Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Novosibirsk uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Novosibirsk Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Novosibirsk şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Novosibirsk şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Novosibirsk yakınındaki havaalanları

 Novosibirsk şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Novosibirsk Havaalanı

Adres:
Novosibirsk region,
Ob-4 Tolmachevo airport,
633104 RUSSIA

Telefon:(383) 216-92-30
Faks:(383) 216-91-69

Web Sitesi:

Sahibi:
ОАО «Аэропорт Толмачёво»

 Konum Bilgileri

Boylam:82° 37' 0'' E
Enlem:55° 1' 0'' N
IATA kodu:OVB
ICAO kodu:

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.