Harita

 Oulu Havaalanı

Oulu Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Oulu Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Oulu Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Oulu Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Oulu Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Oulu havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Oulu havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Oulu Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Oulu Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Oulu Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Oulu uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Oulu Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Oulu şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Oulu şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Oulu yakınındaki havaalanları

 Oulu şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Oulu Havaalanı

Adres:
Finavia Oyj,
Oulu Airport,
PL 33,
90461 OULUNSALO,
FINLAND

Telefon:+358 20 708 000

Web Sitesi:

Sahibi:
Finavia

 Konum Bilgileri

Boylam:25° 21' 29'' E
Enlem:64° 55' 45'' N
IATA kodu:OUL
ICAO kodu:EFOU

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.