Harita

 Otu Havaalanı

Otu Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Otu Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Otu Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Otu Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Otu Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Otu havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Otu havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Otu Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Otu Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Otu Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Otu uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Otu Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Otu şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Otu şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Otu yakınındaki havaalanları

 Konum Bilgileri

Boylam:74° 43' 0'' W
Enlem:7° 0' 0'' N
IATA kodu:OTU
ICAO kodu:SKOT

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.