Harita

 Namsos Havaalanı

Namsos Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Namsos Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Namsos Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Namsos Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Namsos Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Namsos havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Namsos havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Namsos Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Namsos Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Namsos Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Namsos uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Namsos Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Namsos şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Namsos şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Namsos yakınındaki havaalanları

 Namsos şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Namsos Havaalanı

Adres:
Avinor,
Namsos Airport,
7800 Namsos,
NORWAY

Telefon:+47 (0)67 033200
Faks:+47 (0)67 033201

Web Sitesi:

Sahibi:
Avinor AS

 Konum Bilgileri

Boylam:11° 36' 0'' E
Enlem:64° 28' 0'' N
IATA kodu:OSY
ICAO kodu:ENNM

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.