Harita

 Orsk Havaalanı

Orsk Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Orsk Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Orsk Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Orsk Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Orsk Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Orsk havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Orsk havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Orsk Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Orsk Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Orsk Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Orsk uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Orsk Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Orsk şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Orsk şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Orsk yakınındaki havaalanları

 Orsk şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Orsk Havaalanı

Adres:
Airport Orsk - 42 ,
Orenburg region,
462409 RUSSIA

Telefon:+7 (0)353 7212659, 7443021
Faks:+7 (0)353 7443554

Sahibi:
FSUE "Orenburg Airlines"

 Konum Bilgileri

Boylam:58° 35' 44'' E
Enlem:51° 4' 21'' N
IATA kodu:OSW
ICAO kodu:UWOR

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.