Harita

 Ostrava Havaalanı

Ostrava Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Ostrava Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Ostrava Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Ostrava Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Ostrava Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Ostrava havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Ostrava havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Ostrava Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Ostrava Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Ostrava Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Ostrava uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Ostrava Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Ostrava şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Ostrava şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Ostrava yakınındaki havaalanları

 Ostrava şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Ostrava Havaalanı

Adres:
Letiště Ostrava,
č. p. 401 ,
742 51 Mosnov,
CZECH REPUBLIC

Telefon:+420 (0)597 471117
Faks:+420 (0)597 471105

Web Sitesi:

Sahibi:
Letiště Ostrava, a.s.

 Konum Bilgileri

Boylam:18° 7' 59'' E
Enlem:49° 42' 0'' N
IATA kodu:OSR
ICAO kodu:LKMT

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.