Harita

 Osijek Havaalanı

Osijek Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Osijek Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Osijek Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Osijek Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Osijek Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Osijek havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Osijek havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Osijek Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Osijek Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Osijek Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Osijek uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Osijek Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Osijek şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Osijek şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Osijek yakınındaki havaalanları

 Osijek şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Osijek Havaalanı

Adres:
PO Box 47,
Vukovarska 67,
Klisa,
31000 Osijek,
CROATIA

Telefon:+385 (0)31 514400
Faks:+385 (0)31 514460

Web Sitesi:

Sahibi:
Osijek Airport Ltd

 Konum Bilgileri

Boylam:18° 48' 36'' E
Enlem:45° 27' 45'' N
IATA kodu:OSI
ICAO kodu:

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.