Harita

 Oruro Havaalanı

Oruro Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Oruro Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Oruro Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Oruro Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Oruro Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Oruro havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Oruro havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Oruro Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Oruro Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Oruro Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Oruro uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Oruro Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Oruro şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Oruro şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Oruro yakınındaki havaalanları

 Oruro şehrine uçan havayolları

 Konum Bilgileri

Boylam:67° 4' 50'' W
Enlem:17° 57' 51'' S
IATA kodu:ORU
ICAO kodu:SLOR

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.