Harita

 Cork Havaalanı

Cork Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Cork Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Cork Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Cork Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Cork Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Cork havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Cork havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Cork Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Cork Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Cork Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Cork uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Cork Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Cork şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Cork şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Cork yakınındaki havaalanları

 Cork şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Cork Havaalanı

Adres:
Aer Rianta,
Kinsale Road,
Co Cork,
REPUBLIC OF IRELAND

Telefon:+353 (0)21 4313131
Faks:+353 (0)21 4313442

Web Sitesi:

Sahibi:
Dublin Airport Authority plc (DAA)

 Konum Bilgileri

Boylam:8° 29' 25'' W
Enlem:51° 50' 35'' N
IATA kodu:ORK
ICAO kodu:EICK

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.