Harita

 Örebro Havaalanı

Örebro Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Örebro Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Örebro Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Örebro Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Örebro Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Örebro havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Örebro havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Örebro Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Örebro Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Örebro Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Örebro uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Örebro Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Örebro şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Örebro şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Örebro yakınındaki havaalanları

 Örebro şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Örebro Havaalanı

Adres:
S-70594 Örebro,
SWEDEN

Telefon:+46 (0)19 307000
Faks:+46 (0)19 307019

Web Sitesi:

Sahibi:
Örebro Läns Flygplats AB

 Konum Bilgileri

Boylam:15° 2' 16'' E
Enlem:59° 13' 25'' N
IATA kodu:ORB
ICAO kodu:KORB

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.