Harita

 Omsk Havaalanı

Omsk Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Omsk Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Omsk Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Omsk Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Omsk Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Omsk havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Omsk havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Omsk Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Omsk Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Omsk Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Omsk uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Omsk Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Omsk şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Omsk şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Omsk yakınındaki havaalanları

 Omsk şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Omsk Havaalanı

Adres:
Omsk,
ul.Transsibirskaya 18,
644103 RUSSIA

Telefon:(3812) 517-516
Faks:(3812) 517-382

Web Sitesi:

Sahibi:
ОАО "Омский аэропорт"

 Konum Bilgileri

Boylam:73° 18' 0'' E
Enlem:54° 58' 0'' N
IATA kodu:OMS
ICAO kodu:

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.