Harita

 Oradea Havaalanı

Oradea Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Oradea Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Oradea Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Oradea Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Oradea Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Oradea havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Oradea havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Oradea Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Oradea Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Oradea Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Oradea uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Oradea Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Oradea şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Oradea şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Oradea yakınındaki havaalanları

 Oradea şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Oradea Havaalanı

Adres:
Calea Aradului Nr 80,
410223 Oradea,
ROMANIA

Telefon:+40 (0)259 416082/413951
Faks:+40 (0)259 413951, 455641

Web Sitesi:

Sahibi:
Consiliul judeţean Bihor

 Konum Bilgileri

Boylam:21° 54' 11'' E
Enlem:47° 1' 39'' N
IATA kodu:OMR
ICAO kodu:LROD

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.