Harita

 Mostar Havaalanı

Mostar Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Mostar Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Mostar Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Mostar Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Mostar Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Mostar havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Mostar havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Mostar Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Mostar Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Mostar Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Mostar uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Mostar Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Mostar şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Mostar şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Mostar yakınındaki havaalanları

 Mostar şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Mostar Havaalanı

Adres:
PP 04,
88000 Mostar,
BOSNIA-HERZEGOVINA

Telefon:+387 (0)36 350212
Faks:+387 (0)36 352051

Web Sitesi:

 Konum Bilgileri

Boylam:17° 50' 48'' E
Enlem:43° 17' 8'' N
IATA kodu:OMO
ICAO kodu:LQMO

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.