Harita

 Olbia Havaalanı

Olbia Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Olbia Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Olbia Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Olbia Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Olbia Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Olbia havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Olbia havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Olbia Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Olbia Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Olbia Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Olbia uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Olbia Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Olbia şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Olbia şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Olbia yakınındaki havaalanları

 Olbia şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Olbia Havaalanı

Adres:
I-07026 Olbia Sassari,
ITALY

Telefon:+39 (0)789 563400
Faks:+39 (0)789 68537

Web Sitesi:

Sahibi:
GE.A.SAR. SpA

 Konum Bilgileri

Boylam:9° 31' 2'' E
Enlem:40° 53' 54'' N
IATA kodu:OLB
ICAO kodu:LIEO

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.