Harita

 Okayama Havaalanı

Okayama Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Okayama Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Okayama Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Okayama Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Okayama Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Okayama havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Okayama havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Okayama Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Okayama Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Okayama Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Okayama uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Okayama Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Okayama şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Okayama şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Okayama yakınındaki havaalanları

 Okayama şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Okayama Havaalanı

Adres:
Nichioji,
Okayama 701-1131,
JAPAN

Telefon:+81 (0)86 2941811

 Konum Bilgileri

Boylam:133° 51' 19'' E
Enlem:34° 45' 24'' N
IATA kodu:OKJ
ICAO kodu:RJOB

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.