Harita

 Sapporo Okadama Havaalanı

Sapporo Okadama Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Sapporo Okadama Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Sapporo Okadama Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Sapporo Okadama Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Sapporo Okadama Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Sapporo Okadama havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Sapporo Okadama havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Sapporo Okadama Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Sapporo Okadama Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Sapporo Okadama Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Sapporo Okadama uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Sapporo Okadama Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Sapporo şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Sapporo şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Sapporo Okadama yakınındaki havaalanları

 Sapporo Okadama şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Sapporo Okadama Havaalanı

Adres:
Okadama-cho,
Higashi-ku,
Sapporo,
007-0880 JAPAN

Telefon:+81 (0)11 7857871, 7814161
Faks:+81 (0)11-785-7873

Web Sitesi:

Sahibi:
Sapporo Okadama Airport Bld Co., Ltd

 Konum Bilgileri

Boylam:141° 23' 6'' E
Enlem:43° 6' 56'' N
IATA kodu:OKD
ICAO kodu:RJCO

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.