Harita

 Okinawa Naha Havaalanı

Okinawa Naha Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Okinawa Naha Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Okinawa Naha Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Okinawa Naha Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Okinawa Naha Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Okinawa Naha havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Okinawa Naha havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Okinawa Naha Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Okinawa Naha Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Okinawa Naha Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Okinawa Naha uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Okinawa Naha Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Okinawa şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Okinawa şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Okinawa Naha yakınındaki havaalanları

 Okinawa Naha şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Okinawa Naha Havaalanı

Adres:
150 Kagamizu,
Naha City 901-0142,
Okinawa,
JAPAN

Telefon:+81 (0)98 840

Web Sitesi:

 Konum Bilgileri

Boylam:127° 39' 0'' E
Enlem:26° 12' 0'' N
IATA kodu:OKA
ICAO kodu:ROAH

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.