Harita

 Oita Havaalanı

Oita Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Oita Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Oita Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Oita Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Oita Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Oita havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Oita havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Oita Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Oita Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Oita Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Oita uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Oita Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Oita şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Oita şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Oita yakınındaki havaalanları

 Oita şehrine uçan havayolları

 Konum Bilgileri

Boylam:131° 43' 59'' E
Enlem:33° 28' 59'' N
IATA kodu:OIT
ICAO kodu:RJFO

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.