Harita

 Okha Havaalanı

Okha Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Okha Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Okha Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Okha Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Okha Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Okha havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Okha havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Okha Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Okha Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Okha Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Okha uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Okha Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Okha şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Okha şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Okha yakınındaki havaalanları

 Okha şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Okha Havaalanı

Adres:
Okha - 5,
Sakhalin obl. 694490 RUSSIA

Telefon:+7 (0)424 3721660, 3723660
Faks:+7 (0)424 3721660

Sahibi:
JSC Sakhalinsky Airport Okha

 Konum Bilgileri

Boylam:142° 53' 2'' E
Enlem:53° 31' 1'' N
IATA kodu:OHH
ICAO kodu:

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.