Harita

 Ohri Havaalanı

Ohri Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Ohri Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Ohri Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Ohri Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Ohri Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Ohri havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Ohri havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Ohri Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Ohri Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Ohri Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Ohri uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Ohri Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Ohri şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Ohri şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Ohri yakınındaki havaalanları

 Ohri şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Ohri Havaalanı

Adres:
PB 134,
96000 Ohrid,
REPUBLIC OF MACEDONIA

Telefon:+389 (0)46 252820

 Konum Bilgileri

Boylam:20° 44' 35'' E
Enlem:41° 11' 6'' N
IATA kodu:OHD
ICAO kodu:LWOH

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.