Harita

 Ornskoldsvik Havaalanı

Ornskoldsvik Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Ornskoldsvik Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Ornskoldsvik Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Ornskoldsvik Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Ornskoldsvik Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Ornskoldsvik havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Ornskoldsvik havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Ornskoldsvik Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Ornskoldsvik Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Ornskoldsvik Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Ornskoldsvik uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Ornskoldsvik Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Ornskoldsvik şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Ornskoldsvik şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Ornskoldsvik yakınındaki havaalanları

 Ornskoldsvik şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Ornskoldsvik Havaalanı

Adres:
Örnsköldsvik Airport AB,
Västanå 100,
896 91 Hus,
Sverige

Telefon:0660-874 00

Web Sitesi:

 Konum Bilgileri

Boylam:18° 59' 30'' E
Enlem:63° 24' 29'' N
IATA kodu:OER
ICAO kodu:

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.