Harita

 Odesa Central Havaalanı

Odesa Central Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Odesa Central Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Odesa Central Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Odesa Central Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Odesa Central Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Odesa Central havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Odesa Central havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Odesa Central Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Odesa Central Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Odesa Central Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Odesa Central uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Odesa Central Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Odesa şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Odesa şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Odesa Central yakınındaki havaalanları

 Odesa Central şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Odesa Central Havaalanı

Adres:
Odessa,
65054 UKRAINE

Telefon:+380 (0)482 393549
Faks:+380 (0)482 658114

Web Sitesi:

Sahibi:
Communal Enterprise International Airport Odessa

 Konum Bilgileri

Boylam:30° 40' 59'' E
Enlem:46° 25' 59'' N
IATA kodu:ODS
ICAO kodu:UKOO

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.