Harita

 Obihiro Havaalanı

Obihiro Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Obihiro Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Obihiro Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Obihiro Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Obihiro Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Obihiro havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Obihiro havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Obihiro Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Obihiro Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Obihiro Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Obihiro uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Obihiro Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Obihiro şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Obihiro şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Obihiro yakınındaki havaalanları

 Obihiro şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Obihiro Havaalanı

Adres:
089-1245 Nishi-9sen Naka8-41,
Izumi-cho,
Obihiro,
Hokkaido,
JAPAN

Telefon:+81 (0)155 645678
Faks:+81 (0)155 645025

Web Sitesi:

 Konum Bilgileri

Boylam:143° 13' 1'' E
Enlem:42° 43' 59'' N
IATA kodu:OBO
ICAO kodu:RJCB

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.