Harita

 Oaxaca Havaalanı

Oaxaca Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Oaxaca Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Oaxaca Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Oaxaca Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Oaxaca Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Oaxaca havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Oaxaca havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Oaxaca Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Oaxaca Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Oaxaca Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Oaxaca uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Oaxaca Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Oaxaca şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Oaxaca şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Oaxaca yakınındaki havaalanları

 Oaxaca şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Oaxaca Havaalanı

Adres:
Oaxaca Airport Carretera,
Oax Pto Angel S/N,
CP 68101 Oaxaca,
MEXICO

Web Sitesi:

 Konum Bilgileri

Boylam:96° 43' 59'' W
Enlem:17° 0' 0'' N
IATA kodu:OAX
ICAO kodu:MMOX

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.