Harita

 Oamaru Havaalanı

Oamaru Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Oamaru Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Oamaru Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Oamaru Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Oamaru Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Oamaru havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Oamaru havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Oamaru Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Oamaru Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Oamaru Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Oamaru uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Oamaru Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Oamaru şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Oamaru şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Oamaru yakınındaki havaalanları

 Konum Bilgileri

Boylam:171° 4' 59'' E
Enlem:44° 58' 9'' S
IATA kodu:OAM
ICAO kodu:NZOU

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.