Harita

 Nyaung-u Havaalanı

Nyaung-u Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Nyaung-u Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Nyaung-u Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Nyaung-u Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Nyaung-u Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Nyaung-u havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Nyaung-u havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Nyaung-u Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Nyaung-u Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Nyaung-u Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Nyaung-u uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Nyaung-u Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Nyaung-u şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Nyaung-u şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Nyaung-u yakınındaki havaalanları

 Nyaung-u şehrine uçan havayolları

 Konum Bilgileri

Boylam:94° 56' 4'' E
Enlem:21° 10' 53'' N
IATA kodu:NYU
ICAO kodu:VBNU

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.