Harita

 Naypyidaw Airport Havaalanı

Naypyidaw Airport Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Naypyidaw Airport Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Naypyidaw Airport Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Naypyidaw Airport Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Naypyidaw Airport Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Naypyidaw Airport havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Naypyidaw Airport havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Naypyidaw Airport Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Naypyidaw Airport Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Naypyidaw Airport Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Naypyidaw Airport uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Naypyidaw Airport Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Naypyidaw şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Naypyidaw şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Naypyidaw Airport yakınındaki havaalanları

 Naypyidaw Airport şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Naypyidaw Airport Havaalanı

Web Sitesi:

 Konum Bilgileri

Boylam:96° 10' 58'' E
Enlem:19° 46' 16'' N
IATA kodu:NYT
ICAO kodu:VYNT

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.