Harita

 Nadym Havaalanı

Nadym Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Nadym Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Nadym Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Nadym Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Nadym Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Nadym havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Nadym havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Nadym Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Nadym Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Nadym Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Nadym uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Nadym Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Nadym şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Nadym şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Nadym yakınındaki havaalanları

 Nadym şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Nadym Havaalanı

Adres:
Airport Nadim,
Yamalo-Nenets AO.,
Tyumenska obl.,
629735 RUSSIA

Telefon:+7 (0)349 9545402, 9545002
Faks:+7 (0)349 9530495

Sahibi:
Nadymsky JSC

 Konum Bilgileri

Boylam:72° 43' 0'' E
Enlem:65° 28' 59'' N
IATA kodu:NYM
ICAO kodu:USMM

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.