Harita

 Navoiy Havaalanı

Navoiy Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Navoiy Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Navoiy Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Navoiy Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Navoiy Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Navoiy havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Navoiy havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Navoiy Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Navoiy Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Navoiy Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Navoiy uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Navoiy Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Navoiy şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Navoiy şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Navoiy yakınındaki havaalanları

 Navoiy şehrine uçan havayolları

 Konum Bilgileri

Boylam:65° 10' 35'' E
Enlem:40° 7' 18'' N
IATA kodu:NVI
ICAO kodu:

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.