Harita

 Novy Urengoy Havaalanı

Novy Urengoy Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Novy Urengoy Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Novy Urengoy Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Novy Urengoy Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Novy Urengoy Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Novy Urengoy havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Novy Urengoy havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Novy Urengoy Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Novy Urengoy Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Novy Urengoy Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Novy Urengoy uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Novy Urengoy Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Novy Urengoy şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Novy Urengoy şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Novy Urengoy yakınındaki havaalanları

 Novy Urengoy şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Novy Urengoy Havaalanı

Adres:
Aeroport,
Novy Urengoy,
Yamalo-Nenets AO.,
Tyumen obl. RUSSIA

Telefon:(3494) 22-00-11
Faks:(3494) 22-02-00

Web Sitesi:

Sahibi:
ОАО «Новоуренгойский объединенный авиаотряд»

 Konum Bilgileri

Boylam:76° 31' 0'' E
Enlem:66° 4' 59'' N
IATA kodu:NUX
ICAO kodu:

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.