Harita

 Nuwara Eliya Havaalanı

Nuwara Eliya Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Nuwara Eliya Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Nuwara Eliya Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Nuwara Eliya Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Nuwara Eliya Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Nuwara Eliya havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Nuwara Eliya havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Nuwara Eliya Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Nuwara Eliya Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Nuwara Eliya Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Nuwara Eliya uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Nuwara Eliya Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Nuwara Eliya şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Nuwara Eliya şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Nuwara Eliya yakınındaki havaalanları

 Konum Bilgileri

Boylam:80° 46' 0'' E
Enlem:6° 58' 0'' N
IATA kodu:NUA
ICAO kodu:

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.