Harita

 Nelson Havaalanı

Nelson Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Nelson Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Nelson Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Nelson Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Nelson Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Nelson havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Nelson havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Nelson Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Nelson Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Nelson Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Nelson uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Nelson Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Nelson şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Nelson şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Nelson yakınındaki havaalanları

 Nelson şehrine uçan havayolları

 Konum Bilgileri

Boylam:173° 13' 9'' E
Enlem:41° 18' 0'' S
IATA kodu:NSN
ICAO kodu:NZNS

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.