Harita

 Norilsk Havaalanı

Norilsk Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Norilsk Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Norilsk Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Norilsk Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Norilsk Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Norilsk havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Norilsk havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Norilsk Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Norilsk Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Norilsk Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Norilsk uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Norilsk Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Norilsk şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Norilsk şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Norilsk yakınındaki havaalanları

 Norilsk şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Norilsk Havaalanı

Adres:
Aeroport Alykel,
Nansena 64,
Norilsk,
Krasnoyarskiy krai,
663319 RUSSIA

Telefon:(3919) 43-73-73
Faks:

Web Sitesi:

Sahibi:
ООО «Аэропорт «Норильск»

 Konum Bilgileri

Boylam:87° 19' 0'' E
Enlem:69° 19' 0'' N
IATA kodu:NSK
ICAO kodu:

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.