Harita

 North Ronaldsay Havaalanı

North Ronaldsay Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da North Ronaldsay Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, North Ronaldsay Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, North Ronaldsay Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da North Ronaldsay Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. North Ronaldsay havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin North Ronaldsay havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak North Ronaldsay Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size North Ronaldsay Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner North Ronaldsay Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz North Ronaldsay uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer North Ronaldsay Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size North Ronaldsay şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak North Ronaldsay şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

North Ronaldsay yakınındaki havaalanları

 North Ronaldsay şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

North Ronaldsay Havaalanı

Adres:
North Ronaldsay Airport,
Tredd,
North Ronaldsay,
Orkney,
KW1 2BE,
UNITED KINGDOM

Telefon:+44 (0)1857 633220

Sahibi:
Orkney Islands Council

 Konum Bilgileri

Boylam:2° 25' 59'' W
Enlem:59° 22' 13'' N
IATA kodu:NRL
ICAO kodu:EGEN

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.