Harita

 Novokuzinetsk Havaalanı

Novokuzinetsk Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Novokuzinetsk Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Novokuzinetsk Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Novokuzinetsk Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Novokuzinetsk Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Novokuzinetsk havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Novokuzinetsk havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Novokuzinetsk Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Novokuzinetsk Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Novokuzinetsk Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Novokuzinetsk uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Novokuzinetsk Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Novokuzinetsk şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Novokuzinetsk şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Novokuzinetsk yakınındaki havaalanları

 Novokuzinetsk şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Novokuzinetsk Havaalanı

Adres:
Spichenkovo Airport,
Novokuzinetsk,
Kemerovo oblast,
654000 RUSSIA

Telefon:+7 3843 993-100
Faks:+7 3843 993-444

Web Sitesi:

Sahibi:
JSC Aerokuzbass

 Konum Bilgileri

Boylam:86° 52' 38'' E
Enlem:53° 48' 35'' N
IATA kodu:NOZ
ICAO kodu:UNWW

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.