Harita

 Huambo Havaalanı

Huambo Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Huambo Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Huambo Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Huambo Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Huambo Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Huambo havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Huambo havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Huambo Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Huambo Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Huambo Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Huambo uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Huambo Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Huambo şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Huambo şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Huambo yakınındaki havaalanları

 Huambo şehrine uçan havayolları

 Konum Bilgileri

Boylam:15° 45' 25'' E
Enlem:12° 48' 20'' S
IATA kodu:NOV
ICAO kodu:FNHU

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.