Harita

 Nojabrxsk Havaalanı

Nojabrxsk Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Nojabrxsk Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Nojabrxsk Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Nojabrxsk Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Nojabrxsk Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Nojabrxsk havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Nojabrxsk havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Nojabrxsk Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Nojabrxsk Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Nojabrxsk Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Nojabrxsk uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Nojabrxsk Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Nojabrxsk şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Nojabrxsk şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Nojabrxsk yakınındaki havaalanları

 Nojabrxsk şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Nojabrxsk Havaalanı

Adres:
Aeroport,
ul. Mira 32,
Noyabrsk,
Tyumen region,
RUSSIA

Telefon:+7 (0)349 6365170
Faks:+7 (0)349 6352541

Web Sitesi:

Sahibi:
JSC "UTair Aviation" (before 2002 JSC "Tyumenaviatrans")

 Konum Bilgileri

Boylam:75° 16' 12'' E
Enlem:63° 10' 59'' N
IATA kodu:NOJ
ICAO kodu:

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.